Nad Ryšánkou


Adresa: ulice Nad Ryšánkou, Praha 4 – Krč
Ceny bytů od: 3.439.000 Kč
Developer: ATC DEVELOPMENT a.s.
Více info

Nad Ryšánkou je název developerského projektu, který řeší novostavbu bytového domu ve výborné části Prahy 4-Krč. Pětipodlažní bytový dům je určen zákazníkům požadujícím individuální řešení dispozic a výběr materiálů. Bytový dům Nad Ryšánkou je složen z 19 nových bytových jednotek. Novostavba v Praze 4 nabízí lidem nové bydlení v zateplené budově z železobetonových a mezibytových nosných stěn, přičemž ostatní stěny jsou vyzdívané keramickými cihlami. Poslední dvě patra domu jsou ustupující tak, aby střecha mohla sloužit jako prostorná terasa. Komplex nad Ryšánkou je vybaven elektronickým přístupovým systémem, kamerovým systémem a velice tichým výtahem. Nové bydlení v Krči je situováno v lokalitě Zelený pruh do novostavby splňující vysoké nároky kladené na bydlení posledními trendy, ale i ekonomickými možnostmi. Nové byty jsou v procesu výstavby, plánovaný termín dokončení stavby je stanoven na poslední kvartál roku 2014. Developerem projektu je společnost ATC Development, a.s., architektonického zpracování se ujala společnost Šafer Hájek Architekti, která dodala novému bytovému domu moderní a svěží vzhled.

Dispozice nových bytů vzniklých v tomto projektu je 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, přičemž bytová plocha se pohybuje od 49 m2 až do téměř 109 m2. V novostavbě jsou byty opatřeny balkónem nebo terasou nebo zahradou, patří k nim rovněž sklepní prostory, venkovní parkování nebo garážové stání. Ceny bytů se odvíjejí od dispozice bytu, plochy bytu a příslušenství a pohybují se v rozmezí od 3 482 000 Kč do 8 548 000 Kč. V ceně bytu jsou zahrnuty DPH a položky jako terasa, balkón a zahrada. Sklepní kóje a parkovací stání nejsou součástí ceny bytu. Byty jsou odevzdávány v standardu, který zahrnuje především kvalitní dřevohliníková okna s izolačním trojsklem, dřevěnou dýhovanou lepenou podlahu, bezpečnostní vchodové dveře, interiérové dveře, velkoformátovou keramickou dlažbu, vanu, vaničky a sprchové zástěny, vytápění a rozvody energií. Nadstandardní varianta se řídí požadavky zákazníka, který sám určuje například barvu výmalby, obklady, dlažby a další nezbytné komponenty. Součástí bytů není nábytek, vestavěné skříně, kuchyňská linka a spotřebiče. Nové bydlení v Praze-Krči je podle developerského projektu zajímavý a jedinečný tím, že poskytuje možnost individuálních změn bytu a bydlení s nízkými provozními náklady v přátelské vilové zástavbě.

Krč, konkrétně lokalita Zelený pruh, je klidná a tichá část Prahy 4 s bohatou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy. Bytový dům Nad Ryšánkou je budován podélně se stejnojmennou ulicí, tedy Nad Ryšánkou. V lokalitě se v pěší vzdálenosti nachází autobusová zastávka, nejbližší stanice metra Budějovická je vzdálena přibližně 1 km. Nové bydlení v Krči je v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. Přímo na místě se nachází vzdělávací instituce, nákupní střediska, poliklinika, park, dětská hřiště a sportoviště.

Bydlení Nad Ryšánkou je pro klienty připraveno v nadstandardu s možností dokončení ve vlastní režii. Nové byty jsou prodávány s ohledem na potřeby zákazníků, kvalitu, bezpečnost a ekonomické úspory. Zelený pruh je klidnou lokalitou městského obvodu Praha – Krč s velmi dobrým zázemím jak z komerční či sociální stránky. Bydlení Nad Ryšánkou je vhodné pro lidí kterékoli věkové kategorie. Prodej bytů probíhá již před dokončením…Více info


Rubrika : K nastěhování 2015 Krč

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent