Nové Byty Ctiradova, Praha 4 – Nusle


V Praze 4 – Nusle právě začíná realizace opravdu velmi ambiciózního projektu. Roste zde jeden opravdu velmi nadčasový činžovní dům Nové Byty Ctiradova. Jeho realizace si vyžádá mnoho finančních prostředků, takže se o jeho kvalitu nemusíte v žádném případě obávat. Byty Ctiradova si tak budete moci pořídit již za několik měsíců i Vy!


Nové byty se nachází přímo v Praze 4 – Nusle, nedaleko centra Prahy. Jak již samotný název vypovídá, nacházíme se v ulici Ctiradova. Ze střešní terasy komplexu budete mít skvělý výhled na Havlíčkovy sady, jímž se v Praze lidově říká „Grébovka“. Právě tyto sady jsou taktéž skvělým místem pro odpočinek a načerpání nové a tolik potřebné energie. Havlíčkovy sady jsou oblíbeným místem pro všechny sportovce z Prahy 4, kteří by jinak hledali prostor pro sportovní vyžití jen stěží. I díky této lokalitě se byty Ctiradova zdají být ideální volbou pro každou rodinu s dětmi.


Jak jsme již zmínili, asi největší dominantou bytů Ctiradova bude jedinečná střešní terasa, která na našem území ještě nemá obdoby. Celková plocha terasy bude činit 147 m2. I zde bude dostatek přírodní zeleně. Terasa bude velkou výhodou zejména v létě, jelikož zde budete moci kupříkladu grilovat či odpočinout si v moderní vířivce.


Z naší nabídky si budete moci vybrat byty od 1+kk až po 3+kk. Průměrná cena se bude pohybovat okolo 1.800.000 Kč. Pro náročné klienty máme připravenou možnost propojení bytů v 5. a 6. patře. Získáte tak dvojnásobnou obytnou plochu. Vybavení každého bytu je na velmi vysoké úrovni, samozřejmostí je kuchyňská linka SIKO či vestavěné skříně podle Vašeho výběru. Budete si taktéž moci vybrat z 5 druhů plovoucích podlah.

 

Nedaleko komplexu se nachází přímé spojení MHD se stanicí metra I.P. Pavlova, Karlovo náměstí či Pankrác.

Rubrika : Nusle

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent