Rezidence Oktagon


Adresa: ulice Branická, Praha 4 – Braník
Ceny bytů od: 1.707.000 Kč
Developer: Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.
Více info

Pokud hledáte nové bydlení, které by ovšem nebylo jako všechny ostatní nové byty, pak byste měli nyní zpozornět. Rezidence Oregon, která se nachází v Praze 4 – Braník, je totiž něčím úplně jiným. Jedná se o starou kubistickou stavbu, jejíž interiéry jsou ovšem vybaveny dle moderních kritérií. Nezaměnitelná architektura příznačná pro začátek minulého století Vás zcela určitě osloví.

Jak jsme již poznamenali, rezidence Oktagon najdete v oblíbené Praze 4, Braník, takže budete bydlet přímo v historickém centru metropole. Nedaleko rezidence se nachází Branické hory, tudíž na nedostatek přírodní zeleně si v žádném případě nebudete moci nijak stěžovat. Zároveň se rezidence nachází přímo na pravém břehu Vltavy. Pokud jste alespoň trochu sportovně založení jedinci, pak si také zcela určitě přijdete na své. Pod Branickou skálou totiž vedou nově zrekonstruované cyklotrasy. Pro trochu kultury si můžete zajít do Branického divadla.

Ačkoli venkovní vzhled budovy nám může připomínat spíše nějakou historickou budovou s pamětní hodnotou, při vstoupení do interiérů budeme velmi příjemně překvapeni. Všechny bytové jednotky jsou totiž vybaveny podle nejmodernějších standardů. Společné chodby jsou přiměřeným skloubením minulé střídmosti s dnešní elegancí. Největší pozornost na sebe přitáhne místní koupelna, kterou by se mohl pyšnit nejeden luxusní hotel. Dominantou koupelny je obrovské zrcadlo nad umyvadly.

Aby interiéry trochu korespondovaly se zevnějškem budovy, naleznete v obývacím pokoji pár kubistických obrazů. Všechny obytné místnosti jsou pokryty dvouvrstvou plovoucí podlahou. Každý byt doslova hraje všemi barvami, stačí pouze vybrat takový odstín, který Vám bude opravdu vyhovovat.

Co se týče ceny za byty v rezidenci Oktagon, pohybují se od tří do osmi milionů, záleží na velikosti bytu a na jeho vybavení. Nejmenší bytové jednotky jsou 1+kk s obytnou plochou 35m2, ty největší naopak 3+kk s obytnou plochou až 90m2. Na centrum Prahy je poměr cena/velikost poměrně nízká….Více info

[Vice info o lokalite Braník]


Rubrika : Braník

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent