Novostavby Praha 4

Nové byty Praha 4 Prodej nových bytů Praha 4 Kontakt
+ Přidat projekt
Nové Byty Šeberov ceny bytů od 4 670 165 – 8 653 621 Kč +420 603 933 909
Bytový Dům Nad Ryšánkou ceny bytů od 3 439 000 – 10 950 000 Kč +420 777 321 727
Rezidence Oktagon Braník ceny bytů od 1 594 000 – 8 422 000 Kč +420 841 600 700
Byty Rezidence Újezd ceny bytů od 2 250 000 – 5 190 000 Kč +420 601 555 335
Nové Byty u Dubu Modřany ceny bytů od 1 300 000 – 3 700 000 Kč +420 777 432 432

Vivus Kamýk

Vivus Kamýk se rozprostírá na Praze 4. Nabídne 126 nových bytů ve dvou samostatných budovách. Jejich architektura je zvolená tak, aby citlivě zapadala do okolní zástavby a nikterak ji nerušila. Celý projekt je dostaven, zkolaudován a připraven k nastěhování. Developerem nového bydlení na Praze 4 je společnost Vivus Kamýk s.r.o. Ta je též prodejcem bytů.
 
Byty nabídnou dispozice 1+kk až 4+kk. O rozloze od 37 do 113 m2. Ceny se pohybují od částky lehce přesahující dva miliony korun až těsně pod hranici osmi milionů Kč včetně DPH. Byty jsou odevzdávány v poměrně vysokých standardech. Vchodové domovní dveře nabídnou bezpečnostní zámek s elektrickým ovládáním a interkomem. Samozřejmostí je přítomnost výtahu. V pokojích a ložnicích nalezneme plovoucí laminátovou podlahu. Koupelny, WC, předsíně a sklepní kóje jsou osazeny keramickou dlažbou. Na balkonech pak nalezneme betonovou podlahu odolnou proti mrazu. V koupelnách a na toaletě jsou přítomny keramické obklady. Vstupní bytové dveře se pyšní bezpečnostní třídou 2. Nabídnou bezpečnostní kování, bezpečnostní vložku a panoramatické kukátko. Nové bydlení na Praze 4 dále nabídne závěsné klozety, keramická umyvadla, umývátka, vany či sprchové kouty se zástěnou. Co se topení týče, nabídne Vivus Kamýk radiátory a tepelnou cirkulaci. V koupelně pak nalezneme otopný žebřík. Díky dispozicím budovy je možné vybrat byty s rozhledem v podstatě do všech světových stran. Samozřejmostí jsou přípravy na pračku, myčku, digestoř a další spotřebiče, které potřebují specifické připojení. K některým bytům je dostupná terasa, k jiným zase balkon. Z důvodu úspor energie je samozřejmostí kvalitní zateplení celé budovy spolu s kvalitními okny s dvojsklem.
 
Novostavba na Praze 4 leží ve velmi příjemné lokalitě. Nachází se na Praze 4 Kamýku v ulici U Kamýku. Leží v blízkosti rozsáhlé zeleně Kamýku, kde se rádi budete procházet, abyste si vyčistili hlavu. Samozřejmostí je blízkost obchodů například v přízemí budovy objevíme obchod Spar. Dostupnost ostatních služeb je samozřejmostí v dosahu patnácti minut dojdete do lékárny, na polikliniku či do hobby-marketu OBI. Samozřejmostí je chůzí dostupná mateřská i základní škola, a tak se nemusíte bát, že by vaše děti kterak strádaly. Pro starší děti je pak v dosahu 15 minut gymnázium. Co se týče MHD, v blízkosti tohoto nového bydlení na Praze 4 nalezneme hned několik autobusových či tramvajových zastávek, které pomohou přiblížit se k potřebnému místu. Pomocí auta se v rámci desítek minut lze dostat do centra Prahy, kde naleznete vše, co byste v místě vašeho bydliště mohli postrádat. Toto nové bydlení je skvělé pro rodiny s dětmi, ale i svobodné páry. Každý z nich si zde totiž najde své.

Statek Šeberov

Novostavba na Praze 4 Statek Šeberov nabídne na pražské poměry opravdu unikátní bydlení. Jedná se o plně zrekonstruovaný statek z 18. Století, v němž se nachází 39 nových bytů. Statek je citlivě zrekonstruován tak, aby nebylo znehodnoceno jeho původní kouzlo. Nabídne tak velmi pěkné a hlavně originální bydlení. Plánované dokončení stavby připadá na léto 2015. Kolaudace by měla proběhnout v červenci téhož roku. Developerem a zároveň prodejcem projektu jsou společnosti Stavokonsalt SF s.r.o. a STSV-SV s.r.o.
 
V této novostavbě na Praze 4 nalezneme byty v širokém rozpětí, vybere si zde snad opravdu každý. Jejich výměra se pohybuje od 77 m2 do 147 m2. Co se dispozic týče, nabízí se byty 2+kk až 5+kk. Nejnižší cena bytu startuje na částce lehce přesahující půl pátého milionu korun. Částka, kterou je potřeba zaplatit za byt nejdražší se pomalu šplhá k devíti milionům korun včetně DPH. Ke každému z bytů v novém bydlení na Praze 4 je dostupné garážové stání či parkovací místo. Přízemní byty jsou nabízeny s předzahrádkou. Sklepní kóje je možné zakoupit. Objekt je vybaven euro okny s izolačním sklem. Na střeše najdeme okna typu VELUX s izolačním dvojsklem. Vchodové dveře jsou plastové bezpečnostní s imitací dřeva. Interiérové dveře jsou pak plné či částečně prosklené v provedení dýha, dub či buk. Dále jsou osazeny chromovým kováním. Vnitřní stěny nesou sádrovou omítku, na stropech nalezneme SDK podhledy. Na toaletě a v koupelně jsou obklady do výše zárubní. V obývacích prostorách nalezneme vícevrstvé dřevěné plovoucí podlahy. V komoře, koupelně a na WC samozřejmě najdeme keramickou dlažbu. V bytech s předzahrádkou se setkáme s venkovním vývodem vody. V koupelnách nalezneme smaltované či akrylátové vany. V některých bytech se pak objeví pouze sprchový kout se zástěnou. Samozřejmostí je umyvadlo spolu se závěsným záchodem s krytou nádržkou. K vytápění se používá plynový kotel, který není závislý na vnitřním prostředí. Teplotu v jednotlivých místnostech řídí pokojový termostat. O vytápění se starají desková otopná tělesa. Byty jsou orientovány na sever, jih, východ i západ.
 
Nové bydlení na Praze 4, které Statek Šeberov skýtá je skvělým kompromisem mezi životem v klidné čtvrti a potřebami, které ukojí jedině rušná Praha. Leží v městské části Praha 4 Šeberov v ulici K Šeberovu. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, kde však naleznete dostatečnou infrastrukturu takřka na dosah ruky. Ve vzdálenosti necelých 100 metrů od statku se nachází zastávka autobusu Hrnčíře ve směru Opatov. V těsném sousedství též naleznete dětské hřiště spolu s mateřskou školkou. Příroda je v této lokalitě malebná. Nalezneme zde značné množství rybníků a přírodní památku Hrnčířské louky. V rámci deseti minut lze pohodlně dojít na sídliště Chodov, kde nalezneme potřebnou infrastrukturu služeb, obchodů a dopravy. Náruživé cyklisty též potěší síť cyklostezek.

Liberty Building

Liberty Building nabízí velmi zajímavě řešenou koncepci. Nalezneme se zde totiž dvě budovy se 186 novými byty. Jedna je úplně nová a druhá zrekonstruovaná továrna. První část je již dokončena, zatímco druhá etapa se dočká své kolaudace na jaře roku 2015. V soutěži Czech Real Estate Awards celý bytový komplex získal cenu veřejnosti v kategorii realitní projekt roku. Budovy nabídnou velmi zajímavou architekturu, která je citlivě zasazena do okolního prostředí. Developerem a zároveň prodejcem celého bytového komplexu je společnost Geosan Development.
 
V této novostavbě na Praze 4 nalezneme byty v dispozicích 1+kk až 5+kk o rozloze od 22 do 293 m2. Ceny se pohybují v opravdu širokém rozmezí. Nalezneme zde byty za 1 245 000 korun, na druhé straně nabídky pak leží byt s cenovkou, která překračuje 8 milionů Kč včetně DPH. Byty nabídnou rozhled do všech světových stran. Především pak potěší výhled do malebných Grébových sadů. V prvních dvou patrech obou budov se budou nacházet komerční prostory, především pak obchody či kanceláře. Zajímavým řešením jsou mezonetové a loftové byty, které nabídnou dvoupatrové dispozice s vysokými stropy a terasou na střeše budovy. V první etapě stavby se nachází 6 nebytových prostor a 129 vnitřních garážových stání. V druhé etapě bude vystavěno 130 garážových stání a 3 nebytové prostory. V obývacích pokojích nalezneme laminátovou podlahu se zámkovým spojem. V komorách je pak položena parketová podlaha. Na chodbách, v hale, na toaletě, v koupelně a šatně nalezneme keramickou dlažbu. Na balkonech a lodžiích je samozřejmostí mrazuvzdorná podlaha. Toaleta společně s WC jsou osazeny keramickými obklady. Vstupní dveře nabídnou bezpečnostní ochranu 3. Třídy s bezpečnostním kováním a vložkou. Dveře obsahují kukátko a dřevěný práh z tvrdého dřeva. Bytové dveře se odvíjí od dispozic bytu. Okna jsou v celé budově plastová. Sanitární technika osazená v bytech nese keramické umyvadlo, umývátko, WC mísu, vanu či sprchový kout se zástěnou. K vytápění v nových bytech na Praze 4 se používají ocelové deskové radiátory bílé barvy. V koupelnách je instalováno žebříkové otopné těleso. Každý byt je vybaven opticko-kouřovým hlásičem požáru. Vstup je opatřen videotelefonem.
 
Novostavba na Praze 4 Nuslích je díky své poloze velmi atraktivní. Leží v rámci třech ulic Kloboučnická, Bartoškova a V Horkách. Několik set metrů od Liberty Building se nachází autobusová zastávka Kloboučnická a zastávka tramvaje Horky. Co se týče kulturního vyžití, nedaleké Divadlo na Jizerce bude jistě dostatečným uspokojením. Pokud vás láká příroda, nedaleký Tyršův vrch či Havlíčkovy sady nabídnou dostatek zeleně. Zdravotní péčí poskytuje Poliklinika Vršovice, která se nachází v těsné blízkosti novostavby. Potěší též blízkost základní a mateřské školy. Pro nezbytné nákupy poslouží blízký obchod Lidl.

Novostavby Praha 4 – KOTI Hyacint Modřany

Novostavby Praha 4 - KOTI Hyacint ModřanyNové byty Praha 4 jsou velmi oblíbenou položkou při vyhledávání nového zázemí. KOTI Hyacint Modřany uspokojí širokou poptávku od nejrůznějších klientů a to především z pohledu dopravní dostupnosti do centra Prahy skrze městskou hromadnou dopravou. Projekt KOTI Hyacint v rámci nové byty Praha 4 nabízí veškerou důležitou občanskou vybavenost. Ve své podstatě máte všechno v okolí novostavby, ať už se bavíme o obchodních řetězcích, sportovním vyžití, či o přilehlých parcích. Nové byty Praha 4 pod taktovkou projektu KOTI Hyacint jsou situovány do lukrativní lokality, kde máte možnost rekreace v přírodě a při tom jste stále nablízku centru Prahy, aniž to zaznamenáte. Praha 4 je svou polohou jednou z nejzajímavějších oblastí hlavního města, proto se zde o rozvoj novostaveb developerské firmy tolik zasazují. Příjemná část Modřan je přímo stvořená pro nový začátek.
 


 
Novostavba KOTI Hyacint Modřany se skládá ze tří budov, v nichž najdeme 133 bytových jednotek. Dokončení stavby a kolaudace proběhly v létě roku 2014 a na podzim stejného roku jsou nové byty připraveny k nastěhování. Jedná se o domy, které nabídnou moderní architekturu inspirovanou finským stylem. Developerem projektu je společnost YIT Stavo, prodejcem YIT Point. Jedna z budov je pasivní a pyšní se energetickým štítkem A. Ve spodních patrech se nalézají komerční prostory.
 
Nové bydlení na Praze 4 nabídne byty o dispozicích 1+kk až 5+kk. Ceny se pohybují od necelých dvou milionů až po částky přesahující pětimilionovou hranici. K bytům jsou dostupné balkony či terasy. Za příplatek je možné získat sklepní kóji či garážové stání. V bytech se standardně objevuje laminátová podlaha od výrobců Wintex a Wineo. V některých naopak nalezneme dřevěné podlahy od firmy Kährs. V koupelnách a na toaletách leží keramická dlažba a obklady s dekorem v ceně standardu. V některých větších bytech se nachází umývátka s bidetovou sprškou. Setkáme se zde též se sanitární technikou značek Kaldewei či Laufen. V bytech jsou osazena dřevěná okna s izolačními dvojskly. V pasivní budově jsou v oknech trojskla. Zároveň zde nalezneme dřevěné dveře na balkon. V této novostavbě v Praze 4 jsou navíc v některých bytech sauny. Potěší čipový systém pro vstup a vjezd do garáží.
 
Projekt KOTI Hyacint Modřany se nachází na Praze 12 v části Modřany, jež leží na Praze 4 v ulici Československého exilu. Jedná se o příjemnou lokalitu v objetí přírody, odkud je dostupné celé spektrum služeb. V přízemí samotné budovy vzniknou z komerčních prostor obchody. V 10-15 minutové vzdálenosti se dostanete na polikliniku, policii, dojdete k bankomatu či na poštu. V blízkosti též leží autobusová a tramvajová zastávka. Pro nezbytné nákupy využijete blízký obchod Billa. Nedaleko leží kulturní centrum. Pro děti je v blízkosti této novostavby na Praze 12 připravena základní umělecká škola a škola mateřská. Samozřejmostí je blízkost dvojice základních škol Rakovského a Adolfa Voborského. Milovníci cyklistiky ocení nedaleké cyklostezky. V blízkosti bytového komplexu se nachází i památky. Například kostel Nanebevzetí Panny Marie či Viničný dům.
 
Budova F při novém bydlení na Praze 12 disponuje jako první takto rozsáhlá budova v ČR certifikátem pasivní dům. Nabídne energetický štítek A, a tak je její provoz velmi šetrný k okolnímu životnímu prostředí a šetří i vaše peníze. Jedná se o opravdu unikátní projekt, kde se skloubí moderní technologie s finským designem, což ve výsledku funguje jako perfektní celek. Je tedy vhodný pro bydlení lidí smýšlejících kupředu, kteří si uvědomují svoji zodpovědnost vůči přírodě a chtějí v tomto pohledu aktivně pomáhat.
 

Novostavby Praha 11 – Rezidence Chodov

Novostavby Praha 11 - Rezidence ChodovRezidence Chodov je bravurně vyřešeným komplexem. Novostavba má nesporné ambice oslovit i náročnější klienty s maximálním požadavkem na komfort. Nové byty v Praze 11 – Chodov se díky takovým projektům posouvají k samotné dokonalosti. Bytový komplex je vyhotoven dle nejmodernějších trendů architektonických požadavků. Hlavní charakteristika a chlouba projektu spočívá v dokonalém umístění a zajímavém dispozičním řešení celého projektu. Nové byty Praha jsou a nadále zůstanou žádanou oblastí, jak ze stran developerů, tak i samotných klientů. Bezbariérový přístup je v tomto případě samozřejmostí, stejně jako kompletní občanská vybavenost. V blízkém okolí je spoj městské hromadné dopravy. Jde o polyfunkční bytový dům, ve kterém nalezne zalíbení mnoho žadatelů. Pokud hledáte příjemnou lokalitu s dostatkem zeleně a možností si vyjít do přírody, tak by novostavba Rezidence Chodov neměl uniknout vaší pozornosti.
 


 

Novostavby Praha 4 – Bytový dům na Dolinách

Bytová dům na Dolinách v Podolí je ve své podstatě projekt bytového domu, který je velice elegantně vyřešen. Celkem 6 nadzemních podlaží poskytuje střechu nad hlavou osmi žadatelům. Součástí projektu je i podzemní garáž, kterou určitě oceníte. Nové byty v Praze 4 – Podolí jsou zaručenou volbou pro všechny klienty, jež hledají pohodovou atmosféru klidného prostředí. Ke každému bytu bude náležet terasa nebo popřípadě předzahrádka. Každé patro nabízí zcela odlišné řešení. Ve spodní části se nacházejí dva byty na jednom podlaží. Vybrat si můžete i solo patro, nebo mezonetové řešení se střešním penthousem.

 


Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent