Residence Pod Stárkou – Byty Tyršova, Michle


Adresa: ulice Tyršova, Praha 4 – Michle
Ceny bytů od: 3.127.193 Kč
Developer: REDOT, s.r.o.
Více info

Developerský projekt pod názvem Residence Pod Stárkou dal vzniknout pětipodlažnímu bytovému domu v oblíbené části Prahy 4. Novostavba je složena z 9 prostorných nových bytů a 5 nebytových prostor, z toho je jeden byt mezonetový s dvěma terasami a vlastním bazénem. Residence Pod Stárkou byla vybudována v údolí pražské Michle mezi Tyršovým vrchem a parkem s třešňovými sady. Nové bydlení na Praze 4-Michle je situováno do architektonicky zajímavé stavby, která byla navržena jako nízkoenergetická využívající tepelná čerpadla na principu země-voda. Kvalitní materiály, komponenty a dispozice jsou stěžejní pro splnění i těch nejnáročnějších požadavků, a proto je Residence Pod Stárkou rovněž vybavena garážovým stáním, kamerovým systémem a komponenty jako jsou například venkovní elektricky ovládané hliníkové žaluzie nebo domácí videotelefon. Komfortní bytový dům je právě ve výstavbě, nicméně nové byty jsou již určeny k prodeji a měly by být dokončeny na podzim roku 2014. Developerem projektu je společnost REDOT, s.r.o.

Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu jsou 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk a 6+kk, jejichž bytová plocha se pohybuje od 47 m2 až po 246 m2. V Residenci Pod Stárkou náleží ke každé bytové jednotce balkón, terasa či předzahrádka a sklepní prostory. Ceny bytů se odvíjejí od dispozice bytu, celkové rozlohy a příslušenství a jejich cena se pohybuje od 3 732 456 Kč do 16 940 000 Kč včetně DPH. Parkovacího místo a sklepní prostory je možné si v případě zájmu dokoupit. Byty jsou odevzdávány v moderním a vysokém standardu, který zahrnuje vstupní a interiérové dveře, nadstandardně velká hliníková okna, dřevěné podlahy, obklady a dlažby, umyvadlo, klozet, bidet, vanu, sprchový kout a podlahové vytápění. Nové bydlení v Praze 4 je unikátním developerským projektem komfortního bydlení v klidné a tiché části Prahy.

Michle je prestižní částí Prahy vzdálená od centra pouhých 10 minut. Residence Pod Stárkou se nachází na stejnojmenné ulici Pod Stárkou. Novostavba je postavena v lokalitě s výbornou dostupností do centra a dostatkem zeleně, která poskytuje příjemný relax a odpočinek. Občanská vybavenost je na dobré úrovní a noví majitelé tak můžou využívat služby obchodů nebo restaurací, k dispozici je rovněž lékárna, základní škola, sportovní centra i rekreační zóny. Michle je atraktivní lokalitou poskytující bydlení v naprostém komfortu. Lokalita a samotná koncepce Residence Pod Stárkou je ideálním místem pro zájemce jakéhokoli věku.

Developerský projekt Residence Pod Stárkou dokonale vystihuje potřeby každodenního života, nároky kvalitního bydlení i zachování dnes tolik vyhledávaného soukromí. Nové byty a s nimi spojené klidné okolí nabízejí netradiční způsob moderního bydlení. Michle je jednou z nejžádanějších lokalit Prahy právě proto, že ačkoliv se nachází v těsné blízkosti centra, nabízí klid, široké možnosti sportování a pobytu v přírodě… Více info


Rubrika : K nastěhování 2015 Michle

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent