Rezidence Chodov: Byty Květnového vítězství, Chodov


Adresa: ulice Květnového vítězství, Praha 4 – Chodov
Ceny bytů od: 4.990.000 Kč
Developer: Redot s.r.o.
Více info

Rezidence Chodov je název unikátního developerského projektu, jehož hlavním cílem je vybudování polyfunkčního bytového domu. Čtyřpodlažní dům v Praze 4, ulice Květnového vítězství je moderní a architektonicky zajímavá stavba, ve které se nachází 16 bytových a 4 nebytové jednotky. Residence v Praze 4-Chodov byla postavena s obrovským důrazem na použité technologie a materiály. Nové bydlení na Chodově je situováno do stavby, jejíž exteriér byl vytvořen z železobetonových stěnodeskových obvodových konstrukcí s monolitickým pláštěm a zateplovacím systémem. Spolehlivý přístup k nárokům klientů dal vzniknout plně funkčnímu bytovému domu, který je schopen splnit vysoké požadavky. Kvalitní materiály a komponenty jsou důležitým základem pro Rezidenci Chodov, proto nejsou opomenuty například ani takové části jako výtah, hydrantový systém, požární signalizace a bezbariérový přístup. Projekt byl již ukončen a všechny nové byty a rovněž nebytové prostoty jsou na prodej. Developerem projektu je společnost Landcoll s.r.o., prodej zajišťuje společnost Redot, s.r.o. Rezidence Chodov je unikátní projekt umístěný v žádané lokalitě, která nabízí moderní způsob bydlení.

Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu jsou 1+kk, 2+kk, 2+1 ,3+kk, 3+1 a 4+kk s užitnou plochou bytu pohybující se od 36 m2 do 120 m2. V domě se nachází podzemní garáže, terasy, lodžie nebo balkóny a sklepní kóje. Ceny bytů se odvíjejí od dispozice bytu, podlahové plochy a příslušenství a pohybuje se v rozmezí od 4 990 000 Kč do 7 490 000 Kč. Ceny bytů jsou uváděny včetně DPH a s balkónem, terasou nebo lodžií. Sklepní kóje a parkovací místa si mohou zájemci dokoupit. Byty jsou odevzdávány ve vysokém standardu, který zahrnuje protipožární vchodové dveře, interiérové dveře, plovoucí dřevěné podlahy, keramické dlažby a obklady, vanu, umyvadlo, WC, bidet, vytápění, topná tělesa a datové rozvody. Nové bydlení na Praze 11 je ideální podle developerského projektu především komorním pojetím samotného bydlení, nadčasovostí a kompletní občanskou vybaveností.

Chodov je odlehlejší částí Prahy s rychlým dostupem do centra. Rezidence Chodov se nachází v rezidenční čtvrti vilových domů na ul. Květnového vítězství. Rezidence je obklopena zelení a poskytuje dostatek soukromí. Občanská vybavenost je v lokalitě na velmi dobré úrovni. Městská hromadná doprava je dostupná pěšky a nejbližší stanicí metra v docházkové vzdálenosti je Opatov. Noví majitelé mají k dispozici obchody, poštu, mateřské, základní a střední školy, parky a sportovní centra. Městská hromadná doprava je dostupná v pěší vzdálenosti do rezidence. Novostavba je vzhledem k energeticky úspornému řešení a modernímu pojetí bytů se zajímavými dispozicemi vhodná pro starší i mladší zájemce. Chodov nabízí občanskou vybavenost na vysoké úrovni s jedinečnými možnostmi.

V projektu Rezidence Chodov jsou vyváženy ekonomické úspory a potřeby nezbytné pro kvalitní bydlení. Nové byty jsou prodávány ve vysokých standardech a zaručují spolehlivý chod i kvalitu. Chodov je energickou částí Prahy. Kdo hledá chytrý kompromis mezi cenou a kvalitou či lokalitou, pak by mohla být tato novostavba perfektně zvoleným domem. Prodej exkluzivního bydlení i nebytových prostor právě probíhá. V Rezidenci Chodov je k dispozici celkem 16 bytů a 4 nebytové jednotky…Více info


Rubrika : Chodov K nastěhování ihned

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent