Rezidence Modřanka


Adresa: ulice K Vystrkovu, Praha 4 – Modřany
Ceny bytů od: 1.980.605 Kč
Developer: Horizon Holding
Více info


Na první polovinu roku 2015 připravuje Horizon Holding zahájení výstavby, první etapy moderních bytových domů v Praze 4, Mořany. Bude se jednat o opravdový skvost, pro milovníky moderního umění. Celý komplex Modřanka (na prodej 300 nových bytů), se bude nacházet v prostorách bývalého cukrovaru, městské části Prahy 12. – Modřany. Designerský kousek inspirovaný Pietem Mondrianim poskytne zájemcům o moderní bydlení 300 nových luxusních bytů. Rezidenční projekt zaujme nejen milovníky moderního umění, ale i všechny zájemce, kteří mají rádi krásné stavby. Výstavby bude probíhat v několika etapách a celková architektura bude zaměřena na moderní styl, zvaný neoplasticismus.

Celý komplex Rezidence Modřanka je opravdovým klenotem, moderní architektury. Modřanka bude vystavěna do tvaru podkovy, se zeleným prostranstvím. Díky své poloze, celý bytový komplex zapůsobí, opravdu příjemným a pohodovým dojmem. Umístěním do blízkého, ale přesto bezpečného prostředí krásné Vltavy, si získá především zájem u vyznavačů přírody a sportu. Nové cyklostezky okolo řeky potěší nejednoho vyznavače aktivního odpočinku a příjemné přírody. Projížďky na kole, či kolečkových bruslích ve volném čase a spousta vedlejších aktivit.

Celý blok s atriem Rezidence Modřanka bude svou polohou ideálním řešením nejen pro tyto nadšence, ale také pro mnohé rodiny s dětmi. Nejen že se moderní výstavba bude nacházet v okolí Vltavy, ale také bude přibližně 5.minut zdravé chůze, od tramvajové rychlodráh, což ocení především starší zájemci, nebo zájemci, bez vlastní možnosti dopravy. Celý moderní komplex vybavený luxusními novými byty se tak může stát i vašim domovem, pokud patříte mezi potencionální zájemce o moderní bydlení. Vychutnejte si kouzlo krásné přírody v okolí Vltavy a Modřanské části Prahy 4. Staňte se i vy, součástí tohoto jedinečného rezidenčního projektu Modřanka…Více info


Rubrika : K nastěhování 2017 Novostavby Modřany - Nové Byty Modřany

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent