Rezidence Zátiší Hodkovičky


Adresa: ulice Na Lysinách, Praha 4 – Hodkovičky
Ceny bytů od: 1.862.509 Kč
Developer: Real Treuhand Reality a.s.
Více info

Developerský projekt pod názvem Rezidence Zátiší Hodkovičky dal vzniknout pěti komorním viladomům v zelení obklopené Praze 4-Hodkovičky. Rezidence jsou moderní novostavbou realizovanou na základě nejnovějších architektonických trendů a nabízí celkem 66 bytových jednotek a 6 mezonetových bytů. Rezidence Zátiší Hodkovičky je funkčním a nadčasovým komplexem s elegantním designem a prostornou zahradou s dětským hřištěm. Velkou výhodou této stavby jsou výborné dispozice a lokalita, ve které se nové byty nachází. Projekt Rezidence Zátiší Hodkovičky je koncipován tak, aby splňoval vysoká očekávaní zákazníků a nabídl lukrativní prostor k bydlení v klidné lokalitě. Nové bydlení v Praze 4 klade obrovský důraz na kvalitní materiály, komponenty a dispozice, které jsou důležitým základem pro tento projekt a proto nejsou opomenuty ani takové části jako balkóny, terasy, zahrada, zahrada, garážová stání či kamerový systém nebo tepelně-akustické vlastnosti a světlost jednotlivých bytů. Nové byty jsou v současné době v prodeji. Developerem projektu je společnost Real – Treuhand reality s.r.o.

Dispozice nových bytů vzniklých v tomto projektu jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, přičemž jejich bytové plochy se pohybují od 25 m2 až do 171 m2. V projektu se ceny jednotlivých domů odvíjejí od dispozice bytu, celkové rozlohy a příslušenství. V ceně jsou rovněž zahrnuty terasy, balkóny, zahrada, sklepní prostory, parkovací místa je možné si v případě zájmu dokoupit. Ceny jednotlivých bytů se pohybují od 1 795 486 Kč do 13 121 634 Kč včetně DPH. Nové byty jsou odevzdávány ve vysokém standardu, který zahrnuje vstupní bezpečnostní dveře, interiérové dveře, dřevěná okna s izolačním dvojsklem, třívrstvé plovoucí dřevěné podlahy s vrchní dubovou nášlapnou vrstvou, keramické dlažby a obklady, závěsné WC, bidet, vanu, umyvadlo, umývátko, sprchový kout, vytápění a elektroinstalace. Nové bydlení v Hodkovičkách patří mezi originální developerské projekty poskytující komfortní bydlení v žádané lokalitě Prahy 4.

Hodkovičky jsou oblíbenou částí Prahy s výbornou dostupností do centra města. Projekt Rezidence Zátiší Hodkovičky se rozprostírá mezi ulicemi Na Lysinách a Pod Lysinami, v prostředí prvorepublikové vilové zástavby. V lokalitě se nachází autobusové zastávky, obchodní centra, supermarkety, restaurace, mateřská a základní škola, sportovní a rekreační centra, a rozsáhlý lesopark. Příjemné prostředí, dobrá občanská vybavenost a výborné dispozice bytů jsou velkou předností tohoto projektu. Hodkovičky patří mezi vyhledávané části Prahy, díky klidu a pohodlí, ale také bezproblémové dostupnosti do centra. Nové byty resp. domy vysokých standardů poskytují dokonalý komfort a pohodlí, které ocení zejména rodiny s dětmi, ale i starší generace.

Developerský projekt Rezidence Zátiší Hodkovičky byl realizován s důrazem na nejvyšší kvalitu komponentů a zařízení a nadstandardní vybavení jednotlivých bytů. Nové byty jsou předávány ve standardech, které splňují vysoké požadavky kladené na pohodlné a moderní bydlení. Hodkovičky jsou klidnou oblastí s dobrou občanskou vybaveností. Nové byty jsou právě v prodeji…Více info


Rubrika : Hodkovičky K nastěhování ihned

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent