Vivus Pankrác


Adresa: ulice Hanusova, Praha 4 – Pankrác
Ceny bytů od: 2.399.844 Kč
Developer: Vivus Pankrác s.r.o.
Více info

Novostavba Vivus Pankrác se skládá ze dvou souběžně stojících budov. V bytovém komplexu se nachází 167 nových bytů. Obě budovy jsou již vystavěny. Nabídnou moderní architekturu, která svou povahou zapadá do původní zástavby. Nové bydlení na Praze 4 nabídne skvělou polohu co do dostupnosti. Developerem a zároveň prodejcem celého projektu je společnost Vivus Pankrác s.r.o.

V tomto novém bydlení na Pankráci-Praha 4 se objevují byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Plocha bytů se pohybuje od 51 do 138 m2. Ceny oscilují mezi 2 399 000 a částkou přesahující 14 milionů korun včetně DPH. Obě budovy nesou 8 pater. V jedné z nich je přízemí vyhrazeno pro komerční účely. Podzemí je osazeno parkovacími místy s dálkově ovládaným vjezdem. Většina bytů je osazena balkonem či terasou. Přízemní byty pak disponují předzahrádkou. K bytům jsou standardně dodávány sklepy a zároveň je dostupná společná kočárkárna. Myslí se i na malé děti, jelikož bylo v komplexu budov vybudováno dětské hřiště. Budova nabídne dřevěná okna a kvalitní zateplení. S okny jsou zároveň montovány parapety. Vchodové domovní dveře nabídnou bezpečnostní zámek s elektrickým ovládáním a interkomem.

Samozřejmostí je přítomnost výtahu. V pokojích a ložnicích nalezneme plovoucí laminátovou či dřevěnou podlahu. Koupelny, WC, předsíně a sklepní kóje jsou osazeny keramickou dlažbou. Na balkonech pak nalezneme dlažbu odolnou proti mrazu. V koupelnách a na toaletě jsou přítomny keramické obklady. Vstupní bytové dveře se pyšní bezpečnostní třídou 3. Nabídnou bezpečnostní kování, bezpečnostní vložku a panoramatické kukátko. Nové bydlení na Praze 4 dále nabídne závěsné klozety, keramická umyvadla, vany či sprchové kouty se zástěnou. Co se topení týče, nabídne Vivus Pankrác radiátory. V koupelně pak nalezneme otopný žebřík. Díky dispozicím budovy je možné vybrat byty s rozhledem v podstatě do všech světových stran.

Tato novostavba leží na Praze 4 Pankráci. Dvojice budov se nachází v ulici Hanusova. Velkou výhodou je dostupnost zastávky metra Pankrác. V rámci minut je možné se dostat na autobusovou zastávku Zelená Liška. Potěší výhled na Michelskou vodárenskou věž. V těsné blízkosti objektu Vivus Pankrác se též nachází obchodní centrum Arkády Pankrác, kde lze pořídit nepřeberné množství zboží. V těsné blízkosti leží pošta spolu s bankomaty většiny bank. Potěší blízkost hned několika restaurací, které jsou v dosahu 10-15 minut chůze. Co se týče automobilové dopravy, je zde též dostupnost naprosto bezproblémová. Za pár minut dojedete do centra Prahy nebo kamkoliv dále vzhledem k blízkosti pražského okruhu. Potěší též blízkost mnoha sportovišť a fit center. Bohužel je tato lokalita poměrně skoupá na zeleň a přírodu, a tak pro očistu a regeneraci bude třeba vyjet mimo domovskou čtvrť…Více info


Rubrika : K nastěhování ihned Pankrác

Poslat tuto nemovitost příteli!

Email Agent